BelföldSport

NB II: a Diósgyőri VTK-nak emberelőnyben is izgulnia kellett

A labdarúgó NB II 23. fordulójának záró mérkőzésén a DVTK a 60. perctől emberelőnyben játszott Kecskeméten, és már 3–1-re is vezetett, a végén mégis izgulnia kellett egy öngól után, de győzött, és vezeti a tabellát.

Részletek itt!

LABDARÚGÓ NB II

23. FORDULÓ

KTE HUFBAU–DIÓSGYŐRI VTK 2–3 (0–2)

Kecskemét, 1000
néző. Vezette: Karakó Ferenc (Vígh-Tarsonyi Gergő, Belicza Bence Péter)

KTE: Varga B. – Buna (Tóth Dávid, a szünetben), Szabó A., Rjasko, Szalai G., Grünvald (Hadaró, 59.) – Vágó L., Nagy K., Szuhodovszki – Lukács D., Tóth Barna (Katona, a szünetben). Vezetőedző: Szabó István

DVTK:
Póser – Polgár, Szatmári, Szűcs K., Bárdos, Keller – Molnár G. (Bokros, 85.), Lucas, Zsolnai (Németh M., 78.) – Könyves, Horváth Z. (Eppel, 78.). Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző:
Könyves (0–1) a 18., Polgár (0–2) a 45., Szabó A. (1–2) a 68., Németh M. (1–3) a 88., Bárdos (öngól, 2–3) a 89. percben

Kiállítva: Szalai G. a 61. percben

MESTERMÉRLEG

Szabó István:
– A Honvéd elleni Magyar Kupa-mérkőzés még kicsit bennünk volt, ráadásul a DVTK az első hibánkat kihasználta. A második félidei futballunk jobb volt, de ennyi sajnos nem elég a Diósgyőrrel szemben. A kiállítást jogosnak láttam, nem ezen múlt a vereségünk.

Kondás Elemér: – Értékes ez a győzelem. Voltak hibák a védekezésben, akadt gond a kommunikációval, ám összességében megérdemelten nyerte meg a csapat ezt a bajnokit.