BelföldSport

Dortmund: Haller beindult, mesterhármas hét perc alatt!

Sébastien Haller három góllal járult hozzá ahhoz, hogy a Borussia Dortmund 6–0-ra legyőzze az FC Baselt a két labdarúgócsapat pénteki felkészülési mérkőzésén.

Sébastien Haller fogadja a társak gratulációját (Fotó: Getty Images)

A két csapat 4×30 perces mérkőzést vívott a spanyolországi Marbellában, Sébastien Haller a harmadik játékrészt töltötte a pályán, és góljait hét perc leforgása alatt szerezte: az elsőt tizenegyesből, a következő kettőt akcióból.

A tavaly nyáron hererákkal diagnosztizált, kétszer megoperált és kemoterápiás kezelésen áteső elefántcsontparti válogatott támadónak ez volt a második mérkőzése azóta, hogy január elején újra edzésbe állt.

Mint ismert, a Basel nem vitte el magyar csatárát, Szalai Ádámot a spanyolországi edzőtáborba.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS, MARBELLA
Borussia Dortmund (német)–FC Basel (svájci) 6–0 (Haller 3 – egyet tizenegyesből, Reus, Malen, Bellingham)