BelföldSport

Csupasport: a norvég zseni szuper teljesítménnyel lett a „fél” Ironman világbajnoka

Kristian Blummenfelt remekelt, olimpiai aranyérme után behúzta a hosszabb távok címeit is.

A norvégok uralják a férfi triatlont, Gustav Iden lett október elején az Ironman világbajnoka, most pedig Kristian Blummenfelt nyerte a rövidebb versenyt. Blummenfelt lehet az a sportoló, aki egyszer majd hét órán belül teljesíti az Ironmant – nemhivatalosan már sikerült neki, derül ki a Csupasport portréjából.

A szabadidős oldal bemutat öt különleges futót is a jövő heti New York-i maratoni nevezői közül, lesz köztük tenisz olimpiai bajnok, NFL-sztár és híres színész is.

2022.10.30 07:26:15

Atlétika
nemzetisport.hu

A verhetetlen bajnok, a jégen elesve szenvedett halálos balesetet.

2022.10.29 22:08:08

Atlétika

ALAPVONAL. Mondanom sem kell, nagyon várom az atlétikai vb-t, egy kőhajításnyira az otthonomtól, de a pénteki bokrétaünnepen nem is elsősorban a szuper-, hanem a hétköznapi hősök körül jártak a gondolataim. Akik közé, némi önámítással, esetleg magamat is sorolhatom.

2022.10.24 10:55:55

Atlétika

A 23 éves klasszissal évek óta a világ egyik legjobb edzője foglalkozik, a pályán nincs ellenfele.

2022.10.12 21:20:49

Atlétika

ALAPVONAL. Ezek után vicces, hogy a londoni verseny csak a 11. helyet szerezte meg a már említett listán, de a többi nagy is igen kedvezőtlen helyen szerepel: a berlini a 22., a chicagói a 49., a New York-i pedig az 52. helyen kullog. Olyan társaságban, ahol többek között a krakkói, a vilniusi és a kolozsvári viadal is a top 5-be tartozik. Marketingügyben azért van még mit pótolniuk…