BelföldSport

Terepkerékpár: Vas Blanka 11. lett Namurban – videó

A terepkerékpárosok idei világkupa-sorozatának nyolcadik állomásán, a belgiumi Namurban rendezett versenyen az összetettet is vezető holland Ceylin del Carmen Alvarado győzött, megelőzve honfitársait, Puck Pietersét és a harmadik helyen beérő Lucinda Brandot. Vas Blanka végig az első tízben haladt, majd a 11. helyen zárt.

Vas Blanka nagyot küzdött Namurban (Fotó: Getty Images)

A terepkerékpáros-idény elejét kulcscsonttörése miatt kihagyni kényszerült Vasnak ez volt a második vk-futama idén. A december eleji flamanville-i futamon a 13. lett, ezzel a két eredménnyel a 26. helyen áll az összetettben.

A NAMURI VERSENY ÖSSZEFOGLALÓJA

Ezek is érdekelhetnek

Népszerű cikkek

2023.10.28 00:10:48

Kerékpár
nemzetisport.hu

ALAPVONAL. Az egy hónap alatt megtett 920 kilométer során tizenháromszor töltöttem az energiacellákat, az áramtankolás pedig – ha jól bogarásztam a számlát – 420 forintot vett ki a pénztárcámból… És… Ennyi!

2023.10.24 13:45:25

Kerékpár

A kerékpárral történő munkába járás kiváló módja a környezetbarát közlekedésnek is. (x)

2023.07.28 17:58:13

Kerékpár

ALAPVONAL. Hajlamosak vagyunk csak a győztesekre fókuszálni, az ő szemüvegükön keresztül látni a világot, őket idealizáljuk, de el tudjuk hinni, hogy ők mi is lehetnénk? Ugye, hogy nem?! Szükség van a Pinot-kra, akik azért kerékpároznak, mert szeretik.